РОЗВИТОК СТУДЕНТСЬКИХ ІНЖЕНЕРНИХ ЗМАГАНЬ «ФОРМУЛА СТУДЕНТ SAE» В УКРАЇНІ

РАЗВИТИЕ СТУДЕНЧЕСКИХ ИНЖЕНЕРНЫХ СОРЕВНОВАНИЙ «ФОРМУЛА СТУДЕНТ SAE» В УКРАИНЕ
DEVELOPMENT OF STUDENT ENGINEERING COMPETITIONS "STUDENT FORMULA SAE» IN UKRAINE
О.Ф. Дащенко
О.М. Лимаренко
В.В. Хамрай
Dashchenko A.F.
Lymarenko O.M.
Khamrai V.V.
Ключові слова (укр):
інженерні змагання, формула студент, статичні тести, динамічні тести, розвиток
Ключові слова (рус):
инженерные соревнования, формула студент, статические тесты, динамические тесты, развитие
Ключові слова (англ):
engineering competition, Formula Student, static test, dynamic test and development
В статті розглянуто напрямок розвитку освітнього рівня студентів в українських вищих технічних навчальних закладах. Наведені переваги і привабливість студентського інженерного змагання «Формула студент». Розглянуто еволюцію розвитку українського інженерного колективу «Формула студент» на прикладі команди Одеського національного політехнічного університету.
В статье рассмотрены направление развития образовательного уровня студентов в украинских высших технических учебных заведениях. Приведены преимущества и привлекательность студенческого инженерного соревнования «Формула студент». Рассмотрена эволюция развития украинского инженерного коллектива «Формула студент» на примере команды Одесского национального политехнического университета.
The article deals with the direction of the educational level of students in Ukrainian higher technical educational institutions. The advantages and attractiveness of the student engineering competition "Formula Student". The evolution of the development of the Ukrainian engineering team "Formula Student" for example, the team of Odessa National Polytechnic University.
Опір матеріалів і теорія споруд, 2015, номер 96
Назва журналу, номер, рік випуску (англ):
Strength of Materials and Theory of Structures, 2015, issue 96
Права:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License CC BY-NC-SA.
15 Декабрь 2015
Одеський національний політехнічний університет, м.Одеса, Украіна
  1. Formula SAE Rules. SAE International. – 2012. – 131 p.
References:
  1. Formula SAE Rules. SAE International. – 2012. – 131 p.