РОЗВ’ЯЗУВАЛЬНІ СПІВВІДНОШЕННЯ НАПІВАНАЛІТИЧНОГО МЕТОДУ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ НЕОДНОРІДНИХ КРУГОВИХ ТА ПРИЗМАТИЧНИХ ТІЛ СКЛАДНОЇ ФОРМИ

РАЗРЕШАЮЩИЕ СООТНОШЕНИЯ ПОЛУАНАЛИТИЧЕСКОГО МЕТОДА КОНЕЧНЫХ ЭЛЕМЕНТОВ ДЛЯ НЕОДНОРОДНЫХ КРУГОВЫХ И ПРИЗМАТИЧЕСКИХ ТЕЛ СЛОЖНОЙ ФОРМЫ
ALLOWING RATIOS OF THE SEMI-ANALYTICAL FINITE ELEMENT METHOD FOR NON-UNIFORM CIRCULAR AND PRISMATIC BODIES OF THE DIFFICULT FORM
В.А. Баженов, О.І. Гуляр, С.О. Пискунов, О.О. Криль, С.В. Мицюк
Bazhenov V.A., Gulyar O.І., Pyskunov S.O., Mytsyuk S.V.
Отримано матрицю жорсткості неоднорідного скінченого елемента із змінними геометричними і фізичними параметрами і довільними граничними умовами і досліджено достовірність отримуваних результатів моделювання неоднорідного напружено-деформованого стану.
Получена матрица жестокости неоднородного конечного элемента с переменными геометрическими и физическими параметрами и произвольными граничными предельными условиями. Исследована достоверность получаемых результатов моделирования неоднородного напряженно деформированного состояния.
The stiffness matrix of a non-uniform finite element with variable geometrical and physical parameters and any boundary conditions is received. The reliability of received results of non- uniform stress-strained state modeling is investigated.
18 Май 2015
  1. Баженов В.А., Гуляр О.І., Пискунов С.О., Сахаров О.С. Напіваналітичний метод скінченних елементів в задачах руйнування просторових тіл: Монографія – К.: КНУБА, 2005. – 298с.
  2. Баженов В.А., Гуляр О.І., Пискунов С.О., Мицюк С.В. Особливості реалізації моментної схеми скінчених елементів для визначення пружного стану просторових тіл складної форми// Опір матеріалів і теорія споруд No 89, 2012.- С. 3-25.
  3. Сахаров А.С., Кислоокий В.Н., Киричевский В.В. Метод конечных элементов в механике твердых тел.- К.: Вища школа, 1982. - 480с.